Dakota Rose a Kiki Kannibal

17. června 2011 v 11:37 |  scene queens

Dakota Rose a Kiki Kannibal


Dakota se před 16 lety narodila v Chicagu, poté se celá její rodina přestěhovala na Floridu, kde žije dodnes. Říká si Dakota nebo zkráceně Koti. Má ráda kočky a elekticky modrou a růžovou. Její setra je taky známá v kruzích scene, je to Kiki Kanibal. Tento rok oslavila 18 narozeniny. Vlastním jménem se jmenuje Kirsten Ostrenga. V osmi letech se stala vegetariánkou.
Nově stvořila spolu s Rose novou kolekci šperků a doplňků The Kandy Kouture Diamond a také trička KND, které naleznete na internetových stránkách kotirose.com. Tato kolekce nabízí přívěšky ve tvaru diamantů v různých barvách, růžové a modré jahůdky nebo třeba přívěšky ve tvaru netopýrů.
Ale pozor, kolují o ní fámy na Buzznetu, že jejich business je jeden velký podvod. Spousta lidí si na ně stěžuje, že jim šperky došly rozbité, rozbily se po několika dnech nebo jim dokonce nic nedošlo. Když prý pobouření zákazníci psali Kiki, aby jim vrátila peníze, začala se ošívat a nadávat jim. Šíří se o ní zvěsti, že je to podvodnice a manipulátorka. Naštvaní zákazníci tvrdí, že je milá na své fanoušky, pohraje si s nimi a až si od ní něco koupí, tak už se k nim nezná. Rozlobení fanoušci dokonce tvrdí, že byla vyřazena z MySpace, protože si zakládala mnoho účtů a tak to vypadalo, že má víc obdivovatelů, než byla pravda.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kali* Kali* | E-mail | Web | 24. srpna 2012 v 22:19 | Reagovat

Mě se ohodně více líbí Kotakoti :))
Proto mám o ní blog :D

2 KIRAHova KIRAHova | E-mail | Web | 12. července 2018 v 1:06 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar picture leads to worsening feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that fluid does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/how-to-relieve-breast-pain-during-pregnancy-useful-tips>how to relieve breast pain during pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama